SK380H115 koffer met plukschuim
Afbeelding 1 van 3
16-SK380H115
                                      Artikelnr:16-SK380H115
                                                      • Kleuren
                                                        Zwart
                                                      • Vulling
                                                        Plukschuim
                                                      • Schouderband toevoegen
                                                        Nee
                                                        Ja
                                                      Aantal:
                                                      Voeg toe aan winkelmandje
                                                      Beschikbaarheid:
                                                      Op voorraad
                                                      Omschrijving en specificaties
                                                      Omschrijving
                                                      Sterke SK380H115 koffer met plukschuim
                                                      16-SK380H115
                                                      Technische specificaties
                                                        Koffers:
                                                        • Merk:
                                                          SK-Cases
                                                        • Kleuren:
                                                          Zwart
                                                        • Vulling:
                                                          Plukschuim
                                                        • Gewicht (leeg):
                                                          2100 gram
                                                        • Buitenmaten:
                                                          414 x 345 x 129 mm (Lengte x Breedte x Hoogte)
                                                        • Binnenmaten:
                                                          380 x 270 x 115 mm (Lengte x Breedte x Hoogte)
                                                        • Diepte deksel:
                                                          36 mm
                                                        • Diepte bodem:
                                                          79 mm